Zwroty i reklamacje

 

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij formularz odstąpienia od umowy i wyślij go na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami: 

Wassp s.c.

Głogowska 22/106, 45-315 Opole

tel. 735691068

e-mail: odlotowykontakt@gmail.com

*FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Do paczki z formularzem odstąpienia od umowy i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę.

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku gdy:

  • kupuje rzecz nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według jego specyfikacji lub służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb
  • przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia,
  • przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu,
  • przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu
  • dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

 

REKLAMACJE

Jeśli towar zakupiony u nas okaże się wadliwy, masz prawo go reklamować. W celu złożenia reklamacji wypełnij formularz reklamacji i odeślij go do nas wraz z produktem na adres:

Wassp s.c.

Głogowska 22/106, 45-315 Opole

tel. 735691068

e-mail: odlotowykontakt@gmail.com

*FORMULARZ REKLAMACJI

Do paczki z formularzem reklamacji i zwracanym produktem/produktami dołącz także otrzymany paragon lub fakturę.

Czas reklamacji z tytułu rękojmi wynosi 1 rok, rozpatrzenie Twojej reklamacji nastąpi w ciągu 14 dni od daty otrzymania Twojego zgłoszenia reklamacyjnego.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl